Jest wiele możliwości zarządzania nieruchomościami.
W Polsce jest bardzo dużo wspólnot mieszkaniowych, które zarządzane są przez osoby bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania zawodowego.

Dobrym wyjściem może być zarządzanie przez profesjonalną firmę zewnętrzną oferującą kompleksowe usługi. Dobrze sprawdzi się firma, która będzie miała dobry kontakt z mieszkańcami, sprzyjając funkcjonowaniu tutejszej wspólnoty.

Jakie zadania można powierzyć zarządcy nieruchomości?

Każdy budynek jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Dobrym przykładem profesjonalnej firmy zewnętrznej może być PETRUS-DOM Gospodarowanie Nieruchomościami Piotr Ochał. Firma oferuje usługi kompleksowe zarówno w zakresie administracji i księgowości, jak i doradztwa.
Podstawowe usługi PETRUS-DOM to:

  • zarządzanie i administrowanie nieruchomościami
  • księgowość
  • obsługa techniczna
  • doradztwo

Nowoczesne zarządzanie, czyli jakie?

Istotnym argumentem przemawiającym na rzecz zatrudniania zewnętrznego zarządcy może być to, że profesjonalna i doświadczona firma powinna oferować wygodne i funkcjonalne narzędzia zarządzania lokalami.

PETRUS-DOM daje do dyspozycji mieszkańców tzw. Panel Mieszkańca, który umożliwia czynne uczestnictwo w życiu wspólnoty mieszkaniowej. Dzięki temu można sprawdzić swoje saldo, rozliczenie mediów, zapoznać się z ważnymi informacjami czy oddawać głosy na podejmowaną uchwałę.

PETRUS-DOM Piotr Ochał zapewnia jednocześnie dobry kontakt z mieszkańcami łącznie z ich udziałem w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących budynku i otoczenia.

Polecane wpisy